Apie mus

Esame viena seniausiai veikiančių ir patikimiausių verslo saugos ir skolų išieškojimo paslaugas teikiančių bendrovių Lietuvoje. Savo veiklos principais jau įrodėme klientams, kad orientavimasis į rezultatą bei ypatingas dėmesys kokybei užtikrina ilgametį, abipusiai naudingą bendradarbiavimą.

Nuo 2006 m. kryptingai dirbdami kartu su kitomis holdingui „Saugos investicijų biuras“ priklausančiomis bendrovėmis, siekiame kurti saugesnę Lietuvą, kurioje gera vystyti verslą, nebijant dėl jo ateities. Remdamiesi mūsų darbuotojų specializuota patirtimi įvairiose institucijose bei diegdami šiuolaikiškus verslo saugumo užtikrinimo sprendimus, taupome klientų laiką ir pinigus, leisdami jiems nesirūpinti dėl nesąžiningų konkurentų, neapmokėtų sąskaitų ar negrąžinto turto.

Neaukodami darbo kokybės vardan spartaus įmonės augimo, palaipsniui plėtėme paslaugų ratą ir šiuo metu sėkmingai dirbame jau ir už Lietuvos ribų. Skirdami dėmesį sudėtingiems, neretai net nusikalstamos veikos požymių turintiems atvejams, sukaupėme neįkainojamą patirtį, kuri leidžia operatyviai įvertinti problemą, numatyti jos sprendimo būdus bei pasiekti užsibrėžtą tikslą. Mūsų veikla pagrįsta individualiu požiūriu į kiekvieno kliento poreikius, mums nėra „mažų skolų“ ar „nereikšmingų problemų“.

Džiaugiamės savo veikloje galėdami remtis tarptautinio kolektyvo patirtimi, kuri mūsų bendrovės idėjas apie sąžiningą ir patikimą verslą leidžia skleisti toli už Lietuvos ribų.

2020 m. EB Teisė ir konsultacijos tapusi Lietuvos kreditų valdymo įmonių asociacijos nare, kartu su kolegomis siekia, kad verslą ir Lietuvos gerovę kuriantys asmenys patirtų kuo mažiau rūpesčių dėl verslo saugumo, o su sunkumais susidūrę subjektai kuo greičiau grįžtų į pilnavertį gyvenimą.

apie-mus-pirmas

Mūsų veiklos principai

Principai

demesys

Dėmesys klientui

Visapusiškas klientų interesų gynimas yra pagrindinis mūsų veiklos principas, o grįžtamasis ryšys leidžia tobulėti, siekiant atitikti mums keliamus aukštus kokybės standartus.

skaidrumas

Skaidrumas

Niekada nesuteikiame pagrindo klientams suabejoti mūsų lojalumu. Atsiskaitydami už atliekamus veiksmus leidžiame klientui stebėti ir kontroliuoti, kaip vykdomas jo užsakymas.

pagarba

Pagarba ir empatija

Pagarba klientams, verslo partneriams, sunkumus patiriantiems asmenims ir įsijautimas į kiekvieno asmeninę problemą yra mūsų veiklos standartas.

Mūsų misija

Misija

Saugi ir patikima verslo aplinka, kurioje nėra vietos sukčiavimui, apgaulėms ir nesąžiningumui.

„Mūsų verslo sėkmė tiesiogiai priklauso nuo to, kaip sėkmingai ir greitai išsprendžiamos klientų problemos, todėl padėdami klientams saugiai vystyti verslą, kartu augame ir mes. Su visu kolektyvu tikime tuo, ką darome, ir laikomės įmonės pasirinktos, individualiai į kiekvieną klientą orientuotos krypties“

Andrej Voinilko
CEO, UAB EB Teisė ir konsultacijos

vadovas

Mūsų vizija

Vizija

kokybe

Kokybės garantas

Siekti, kad įmonė ir teikiamos paslaugos būtų vertinamos kaip aukščiausios kokybės verslo saugos garantas.

Patikimumas

Patikimumas

Savo darbais užtikrinti abipuse pagarba ir pasitikėjimu grindžiamus santykius.

tobulejimas

Nuolatinis tobulėjimas

Būti inovatyvia, nuolat augančia, asmeninę patirtį ir šiuolaikines technologijas apjungiančia tarptautine bendrove.

Mūsų tikslai

Tikslai

Kad bendrovės viziją paverstume realybe iškėlėme sau tokius tikslus

rectangle

Kokybė

Atitikti pačius aukščiausius kokybės reikalavimus padedant klientams efektyviai plėtoti jų verslą.

rectangle

Konkurencingumas

Investicijas naudoti įmonės paslaugų konkurencingumo didinimui, siekiant teikti aukštos pridėtinės vertės paslaugas.

rectangle

Pagarba

Formuoti korektišką, pagarbų požiūrį į verslą, užtikrinant įstatymų, moralinių principų laikymąsi.

rectangle

Lankstumas

Užtikrinti greitą reagavimą į besikeičiančias verslo sąlygas, garantuojant klientams jų poreikius atitinkančias paslaugas.

Įmonės ir partneriai, kurie pasitiki mūsų jėgomis

Partneriai

Teikdami paslaugas bendradarbiaujame su ilgamečiais partneriais:

Klientų atsiliepimai

Klientų

Palikite atsiliepimą

Palikite