Paslaugos

skolu-isieskojimas

Skolų išieškojimas Lietuvoje ir užsienyje

Skolos

skolu-isieskojimas

Jei Jums skolingi – atgaukite!

Ar skolų išieškojimas bus sėkmingas, priklauso nuo tinkamo situacijos įvertinimo ir tikslaus veiksmų plano vykdymo, todėl mes galime pasirūpinti skolų išieškojimu, suteikdami galimybę Jums susikoncentruoti į pagrindinę veiklą. Išieškodami skolas kontroliuojame atsiskaitymus viso proceso metu: pradedant sąskaitos išrašymu, ikiteisminiu išieškojimu ir iki skolos priteisimo ir poteisminio išieškojimo, tad galite būti tikri, kad nei vienoje stadijoje Jūsų atvejis nepasimes ir nebus užmirštas.

Skolų išieškojimas yra sritis, kurioje taikome laiko patikrintus, kiekvienai situacijai parinktus efektyviausius sprendimus, leidžiančius per trumpiausią laiką sugrąžinti Jums priklausančius pinigus bei užtikrinti stabilų verslo funkcionavimą.

Išsamiau

skolu-pirkimas

Skolų pirkimas

Skolos

skolu-pirkimas

Jei nenorite laukti – parduokite!

Skolų pirkimas – pavieniai įsiskolinimai ir skolų portfeliai – Jums palankiomis sąlygomis.

Skolų pardavimas – tai galimybė Jūsų įmonei užtikrinti greitą apyvartinių lėšų atgavimą, sutaupyti laiko bei sumažinti finansines sąnaudas skolų išieškojimui ir išvengti rizikos dėl galimo skolininko nemokumo.

Pardavę skolą mūsų bendrovei išvengsite galimo ilgo bylinėjimosi proceso ir neigiamų emocijų derybose su skolininkais. Mūsų ekspertai greitai įvertins Jūsų pateiktų skolų būklę bei pateiks Jums konkurencingą pasiūlymą.

Išsamiau

turto-paieska-grazinimas

Turto paieška ir grąžinimas

Turtas

turto-paieska-grazinimas

Jūsų turtas turi būti pas Jus!

Šiuolaikiniame pasaulyje, esant intensyviai prekių apyvartai, neretai pasitaiko situacijų, kuomet turtas valdomas neturinčių tokios teisės asmenų ir negrąžinamas teisėtam savininkui. Dažniausiai, dėl civilinių santykių pobūdžio, teisėsaugos institucijos tokiais atvejais negali padėti susigrąžinti teisėtai priklausančio turto.

Tirdami tokius atvejus nustatome įvairiais pagrindais perduoto turto buvimo vietą, identifikuojame jo valdytoją, o suradę Jums priklausantį turtą vedame derybas dėl jo grąžinimo, organizuojame ir kontroliuojame turto paėmimo procesą

Taip pat siūlome prevencines priemones vertindami Jūsų klientų patikimumą dar iki turto perdavimo momento.

Išsamiau

teisines-paslaugos

Teisinės paslaugos

Teisė

teisines-paslaugos

Jei reikia teisinės pagalbos – padėsime!

Mūsų bendrovė teikia tiek su skolų išieškojimu, tiek su kitais kliento klausimais susijusias teisines paslaugas. Patyrusi komanda atstovaus Jūsų interesus įvairiose valstybinėse ir privačiose organizacijose, paruoš Jūsų veiklai būtinus korporatyvinius dokumentus, parengs reikalingus sutarčių, tvarkų ir kitų dokumentų projektus, suteiks aktualias teisines konsultacijas.

Išsamiau

verslo-sauga

Verslo sauga

Sauga

verslo-sauga

Saugaus verslo pagrindas – prevencija!

Mūsų įmonės specialistai gretai ir patikimai įvertins Jūsų verslo partnerių mokumą, identifikuos susijusias rizikas. Neapsiribodami vieša informacija betarpiškai patikrinsime duomenis bei pateiksime rekomendacijas. Rūpindamiesi Jūsų verslo saugumu įvertinsime galimas rizikas dėl fizinio turto saugumo, komercinių paslapčių atskleidimo, konkurentų nesąžiningos veiklos.

Išsamiau

kibernetinis-saugumas

Kibernetinis saugumas

Saugumas

kibernetinis-saugumas

IT saugumas prasideda nuo žmogaus!

Kibernetinis saugumas – vis aktualesnė tema kiekvienai įmonei. Reaguodami į didėjantį kibernetinį pavojų verslo saugai tikriname įmonių naudojamos IT įrangos atsparumą virusų atakoms, įsilaužimo galimybėms. Mūsų specialistai kompetentingai atliks Jūsų įmonės socialinių paskyrų, internetinio puslapio patikimumo vertinimą, fizinio poveikio Jūsų naudojamai IT įrangai analizę bei darbuotojams prieinamos informacijos patikimumą ir saugumą.

Išsamiau

asmens-duomenu-apsauga

Asmens duomenų apsauga

Apsauga

asmens-duomenu-apsauga

Apsaugokite savo asmens duomenis!

Asmens duomenų apsauga – ypatingai aktuali sritis, reikalaujanti išskirtinio dėmesio, nuolatinės stebėsenos bei kontrolės. Tampriai susijusi su kibernetiniu saugumu ši sritis įgauna vis didesnę svarbą užtikrinant pagrindinių žmogaus teisių ir laisvių įgyvendinimą.

Išsamiau