Teisinės paslaugos

teisines-paslaugos

Jei reikia teisinės pagalbos – padėsime!

Mūsų bendrovė teikia tiek su skolų išieškojimu, tiek su kitais kliento klausimais susijusias teisines paslaugas. Patyrusi komanda atstovaus Jūsų interesus įvairiose valstybinėse ir privačiose organizacijose, paruoš Jūsų veiklai būtinus korporatyvinius dokumentus, parengs reikalingus sutarčių, tvarkų ir kitų dokumentų projektus, suteiks aktualias teisines konsultacijas. 

Sukaupę didelę patirtį atstovaujant klientus derybose su verslo partneriais, valstybės institucijose, bei teisminiuose ginčuose, galime pasiūlyti efektyviausią procedūrą, kad būtų pasiektas optimaliausias rezultatas. Bendradarbiaudami su kvalifikuotais mūsų šalies ir užsienio teisininkais galime užtikrinti tinkamą Jūsų interesų gynimą bei atstovavimą.

Atstovaudami Jūsų interesus galime įvertinti Jūsų naudai vykdomų sprendimų efektyvumą, nemokumo procese priimamų sprendimų pagrįstumą. Esame pasirengę Jūsų interesų atstovavimą perimti bet kurioje skolų išieškojimo proceso stadijoje. 

Taip pat siūlomos ir kitos plataus spektro teisinės paslaugos bei konsultacijos įvairiais teisiniais klausimais. Turime sukaupę didelę patirtį rengdami įmonių veiklos dokumentų, sutarčių, tvarkų, instrukcijų projektus. Rengiame atsakymus į valstybės institucijų ir privačių bendrovių ar asmenų skundus ar paklausimus, atstovaujame ginčuose įvairiose valstybės ir savivaldybių institucijose. Visos teisinės paslaugos iš vienų rankų.

Turite klausimų arba žinote ko jums tiksliai reikia?

Susisiekite