Verslo apsauga

verslo-sauga

Saugaus verslo pagrindas – prevencija!

Mūsų įmonės specialistai gretai ir patikimai įvertins Jūsų verslo partnerių mokumą, identifikuos susijusias rizikas. Neapsiribodami vieša informacija betarpiškai patikrinsime duomenis bei pateiksime rekomendacijas. Rūpindamiesi Jūsų verslo saugumu įvertinsime galimas rizikas dėl fizinio turto saugumo, komercinių paslapčių atskleidimo, konkurentų nesąžiningos veiklos.

Geriausias būdas apsisaugoti nuo skolų – vykdyti jų prevenciją. Būsimo ar esamo partnerio tinkamas pažinimas, objektyvus jo mokumo ir atidėjimo limito nustatymas leidžia mūsų klientams minimizuoti skolų atsiradimo riziką bei su tuo susijusias išlaidas. Turime ilgametę patirtį verslo saugos srityje, todėl galime itin opertyviai identifikuoti silpnasias tiriamojo subjektos vietas,  pateikti šią informaciją mūsų klientams ir pasiūlyti konkrečias rekomendacijas. Įvertiname viešai skelbiamos informacijos patikimumą sutikrindami su faktiniais duomenimis ir pateikiame kleintui objektyvius duomenis bei išvadas.

Bendradarbiaudami su partneriais užsienio šalyse taip pat atliekame ir užsienio subjektų patikimumo  bei mokumo rizikos vertinimą.

Jūsų verslo sauga bei sėkmingas prisiimtų įsipareigojimų vykdymas priklauso ne vien nuo patikimo partnerio pasirinkimo, bet ir nuo Jūsų turto fizinio saugumo, intelektinės nuosavybės apsaugos lygio, konkurentų veiksmų. Kartu su mūsų parteriais profesionaliai įvertinsime Jūsų turto fizinės apsaugos lygį, pateiksime išvadas bei rekomenduosime kaip panaikinti esamas spragas.  Įvertinsime rinkoje esančius konkurentus, identifikuosime galimus pramoninės, intelektinės nuosavybės, sąžiningos konkurencijos pažeidimus, prekės ženklo naudojimo taisyklių neatitikimus bei imsimės veiksmų nustatytiems pažeidimams pašalinti

Daugiau informacijos apie mūsų teikiamaspaslaugas rasite apsilankę skiltyje „paslaugos„.

Turite klausimų arba žinote ko jums tiksliai reikia?

Susisiekite