Skolų išieškojimas

skolu-isieskojimas

Jei Jums skolingi – atgaukite!

Ar skolų išieškojimas bus sėkmingas, priklauso nuo tinkamo situacijos įvertinimo ir tikslaus veiksmų plano vykdymo, todėl mes galime pasirūpinti skolų išieškojimu, suteikdami galimybę Jums susikoncentruoti į pagrindinę veiklą. Išieškodami skolas kontroliuojame atsiskaitymus viso proceso metu: pradedant sąskaitos išrašymu, ikiteisminiu išieškojimu ir iki skolos priteisimo ir poteisminio išieškojimo, tad galite būti tikri, kad nei vienoje stadijoje Jūsų atvejis nepasimes ir nebus užmirštas.

Skolų išieškojimas yra sritis, kurioje taikome laiko patikrintus, kiekvienai situacijai parinktus efektyviausius sprendimus, leidžiančius per trumpiausią laiką sugrąžinti Jums priklausančius pinigus bei užtikrinti stabilų verslo funkcionavimą.

Ne kiekvienas skolų išieškojimo būdas tinka visais atvejais, todėl siekdami geriausių rezultatų, individualiai įvertinę kiekvieno kliento situaciją rekomenduojame optimaliausią skolų išieškojimo procesą.

Ikiteisminis skolų išieškojimas

Skolos

Ikiteisminis skolų išieškojimas taupo Jūsų laiką, leidžia sumažinti pasirengimo teisminiam procesui išlaidas.Šis išieškojimo būdas suteikia galimybę lanksčiai spręsti dėl skolos grąžinimo terminų bei rinktis tik nuo Jūsų ir skolininko susitarimo priklausančius skolos grąžinimo būdus bei sąlygas. Būtent šioje stadijoje didžioji dalis sėkmės priklauso nuo specialistų gebėjimų ir patirties, kadangi kiekvienas atvejis reikalauja individualių, kartais – žaibiškų sprendimų. Mūsų bendrovės specialistų ilgametė ir įvairiapusė patirtis šioje skolų išieškojimo sferoje leidžia garantuoti klientams maksimalius rezultatus.

Viena neapmokėta sąskaita retai turi įtakos įmonės finansiniam stabilumui, tačiau puikiai žinome, kad nekontroliuojant klientų atsiskaitymų ilgainiui kyla rimti padariniai: sutrinka pinigų srautai, vėluoja atsiskaitymai su tiekėjais, darbuotojais, galiausiai, neapmokėtoms sąskaitoms pasiekus kritinę masę,  įmonė gali būti privesta baigti veiklą. Viso to galima išvengti laiku kreipiantis profesionalios pagalbos į skolų išieškojimo ekspertus.

Priklausomai nuo kliento poreikio, galime pasiūlyti pagalbą tiek sprendžiant trumpalaikės problemas, tiek perimti visas kliento mums deleguojamas funkcijas, susijusias su skolų išieškojimu ir mokumo užtikrinimu, pradedant galimo kliento patikimumo vertinimu, baigiant atstovavimu ikiteisminio ar teisminio išieškojimo metu. Suteikę Jūsų klientams atidėjimo limitus nuolat stebime atsiskaitymų kokybę, nedelsdami reaguojame į bet kokius nepagrįstus vėlavimus, užkirsdami kelią skolų įsisenėjimui, esant poreikiui inicijuojame būtinus teisinius veiksmus.

Puikiai suprantame, kad Jūsų verslo sėkmė priklauso ir nuo Jūsų santykių su klientais, nors ir vėluojančiais atsiskaityti, todėl ypatingą dėmesį skiriame dalykiškų ryšių išsaugojimui, kad skolų išieškojimas nebūtų kliūtis toliau plėtoti bendradarbiavimą.

Jei tik įmanoma, visada efektyviau spręsti ginčus taikiai. Dažniausiai skolininkai yra linkę atsikaityti ir nesivelti į teisminį bylinėjimąsi, o kreditorius gauna naudą net tais atvejais, jei nustatoma, kad skolininkas yra nemokus –  išvengia ilgo bylinėjimosi proceso ir bereikalingų išlaidų, susijusių su ieškinio padavimu.

Išsamiau

Teisminis skolų išieškojimas

Skolos

Teisminis skolų išieškojimas kartais būna vienintelė išeitis, tais atvejais kai skolininkai nesutinka atsiskaityti ir nepageidauja susitarti su kreditoriumi geruoju.

Bylinėjimosi poreikis kyla ir tais atvejais, kai ginčo šalys skirtingai traktuoja sutarties nuostatas, arba ikiteisminio išieškojimo metu nepavyksta surinkti pakankamai įrodymų skolos faktui ar dydžiui pagrįsti ir būtinas teismo įsikišimas.

Paprastai pasirengimą teisminiam nagrinėjimui sudaro keli etapai: pagrindinio reikalavimo formulavimas, visų galimų netesybų apskaičiavimas, privalomų, su bylinėjimusi susijusių įmokų apskaičiavimas, procesinių dokumentų parengimas ir pateikimas teismui. Visais atvejais stengiamės dar iki proceso pradžios maksimaliai tiksliai įvertinti galimas išlaidas, kad klientas galėtų įvertinti kaštų ir naudos santykį ir priimamas sprendimas dėl teisminės bylos inicijavimo būtų paremtas kuo tikslesniais  paskaičiavimais.

Šioje išieškojimo stadijoje svarbus ne tik tinkamos teisminės procedūros parinkimas, bet ir būsimo reikalavimo užtikrinimas. Mūsų specialistai ne tik paruoš reikiamus dokumentus skolos priteisimui, bet dar iki bylos inicijavimo įvertins skolininko turtinę padėtį, identifikuos turimus ir galimus jo pajamų šaltinius, kad po teisminio proceso pabaigos būtų užtikrintas Jūsų reikalavimo įvykdymas. Visuomet teisminį procesą siūlome inicijuoti tik įsitikinus, kad priteisus skolą yra realių galimybių efektyviai ją išieškoti.

Išsamiau

Poteisminis išieškojimas

Skolos

Poteisminis skolų išieškojimas nėra savaiminis procesas ir reikalauja aktyvios kontrolės, nes dėl netinkamo jo vykdymo įdėtos pastangos, laiko ir finansinės sąnaudos, skirtos bylinėjimuisi, gali tapti beprasmės. 

Neapsiribodami  formaliu vykdomojo dokumento pateikimu mūsų darbuotojai atlieka nuolatinę priverstinio išieškojimo proceso kontrolę, bendradarbiaudami su antstoliais užtikrina skolininko turto paiešką, realizavimą. Turto realizavimo procese užtikriname galimų turto pirkėjų paiešką ir kontroliuojame, kad turtas būtų parduotas naudingiausiomis sąlygomis.

Priverstinio vykdymo subtilybių išmanymas lemia tai, kad išieškojimas vyksta greičiau ir sklandžiau, todėl, siekdami geriausio rezultato, klientai savo  teisę kontroliuoti jų naudai vykdomų išieškojimo veiksmų eigą ir kokybę deleguoja mūsų bendrovės specialistams. Teikdami mūsų surinktą informaciją priverstinį išieškojimą vykdantiems antstoliams paprasčiau identifikuojamas skolininkui priklausantis turtas, sklandžiau vyksta jo realizavimas – tuo užtikriname, kad mūsų klientai pinigus atgautų greičiau.

Teikdami poteisminio išieškojimo paslaugas administruojame Jūsų naudai išduotus vykdomuosius dokumentus, kontroliuojame vykdomų atskaitymų periodiškumą, tarpininkaujame derybose su antstoliais dėl turto realizavimo, parduodamo turto kainos nustatymo ir kitų priverstinio išieškojimo veiksmų.

Išsamiau

Tarptautinis išieškojimas

Skolos

Tarptautinis skolų išieškojimas globaliame pasaulyje tampa vis labiau aktualus, nes prekių judėjimas tarp šalių ir kontinentų kartu plečia ir tarptautinio išieškojimo poreikį.

Europos ir pasaulio mastu kuriamos skolų išieškojimo platformos, duomenų bazės leidžia efektyviai vykdyti išieškojimą iš kitose šalyse esančių skolininkų. Tačiau nepaisant tobulėjančių sistemų, be konkrečios šalies specifikos išmanymo, be patikimų konkrečioje šalyje veikiančių partnerių pagalbos savarankiškai atgauti skolą vis dar yra sudėtinga.

Turėdami platų partnerių užsienio valstybėse sąrašą galime padėti Jums atgauti skolas iš Vakarų Europos, JAV, Azijos šalyse esančių skolininkų. Taip pat esame sukaupę didelę patirtį dirbdami su Rytų partneriais: sėkmingai vykdome išieškojimą iš Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane, Rusijos Federacijoje ir kitose NVS šalyse esančių skolininkų. Bendradarbiaudami su konkrečioje valstybėje veikiančiais partneriais ir remdamiesi konkrečios užsienio šalies išieškojimo rinkos dalyvio vardu ir patirtimi, galime užtikrinti, kad skolininkai laisviau bendraus su jiems žinomų įmonių atstovais, jų gimtąja kalba, taikant skolininko buvimo vietos teisės aktus, o mūsų klientai – atgaus skolas greičiau ir efektyviau.

Išieškodami skolas užsienyje vykdome tiek ikiteisminį, tiek teisminį skolų ieškojimą, konsultuojame klientus juos dominančios šalies teisės taikymo klausimais.

Taip pat sėkmingai atstovaujame užsienio šalių kreditorius, išieškodami skolas jų naudai, nepriklausomai nuo kreditoriaus ar skolininko gyvenamosios vietos valstybės.

Išsamiau

Turite klausimų arba žinote ko jums tiksliai reikia?

Susisiekite