Skolų pirkimas

skolu-pirkimas

Jei nenorite laukti – parduokite!

Skolų pirkimas – pavieniai įsiskolinimai ir skolų portfeliai – Jums palankiomis sąlygomis.

Skolų pardavimas – tai galimybė Jūsų įmonei užtikrinti greitą apyvartinių lėšų atgavimą, sutaupyti laiko bei sumažinti finansines sąnaudas skolų išieškojimui ir išvengti rizikos dėl galimo skolininko nemokumo.

Pardavę skolą mūsų bendrovei išvengsite galimo ilgo bylinėjimosi proceso ir neigiamų emocijų derybose su skolininkais. Mūsų ekspertai greitai įvertins Jūsų pateiktų skolų būklę bei pateiks Jums konkurencingą pasiūlymą.

Skolų pardavimas – tai procesas, kuris garantuoja greitą pinigų gavimą, atsiribojant nuo galimo nesėkmingo išieškojimo, skolininko nemokumo, ilgo bylinėjimosi rizikų. Suderinus pardavimo kainą pinigai pasiekia Jūsų sąskaitą ne vėliau kaip per 5 dienas, tad galite ramiai prognozuoti finansinius srautus. 

Susitarus dėl nuolatinio reikalavimo teisių parleidimo iš esmės nesikeičiant skolos struktūrai, galėsite optimizuoti skolų išieškojimo kaštus bei tiksliau planuoti investicijas.

Priklausomai nuo skolos pobūdžio už juridinio ar fizinio asmens skolą galime pasiūlyti užmokestį nuo 3 iki 95 proc. nuo reikalavimo dydžio.

Skolų pirkimas yra sritis, kurioje sukaupėme didelę patirtį. Turėdami daug praktinės patirties valdant nupirktus skolų portfelius ir pavienes skolas, galime skolininkams pasiūlyti lanksčias apmokėjimo sąlygas, dėl ko laimi visos šalys – tas pats klientas, padengęs esamą skolą, gali sugrįžti pas Jus naujų paslaugų.

Turite klausimų arba žinote ko jums tiksliai reikia?

Susisiekite